o mnie i o blogu

Nazywam się Tomasz Chrapusta.
Jestem aktorem, zaczynam produkować i reżyserować krótkie formy video, prowadzę bloga i uprawiam sporty ekstremalne!

Nie będę kokietował – kocham adrenalinę, a w aktorstwie potężny „kick” jest na porządku dziennym! Lubię być na krawędzi, przeginać, szukać dalej niż tylko na wyciągnięcie ręki. Najwięcej radości sprawia mi przejście w świat fikcyjny – wykreowany. Zdarza się to wtedy, gdy gram lub gdy pochłania mnie świat filmów. Wolę oglądać niż czytać, tak już mam. Jestem w ciągłym ruchu, kto mnie zna, ten wie, że zawsze mam coś do zrobienia. Uwielbiam poznawać nowych ludzi.  Mam potrzebę rozwijania się w bardzo zróżnicowanych kierunkach, nieustannie szukam nowych celów. Sport stawia przede mną wyzwania, które mnie napędzają. Jestem szczęśliwy, że żyję, bo w sumie czego mi brakuje? Niczego. Entuzjazm – słowo na kolejny dzień!

Zapraszam do przeczytania wywiadu ze mną przeprowadzonego przez Mike’a Urbaniaka

BLOG jest moją wizytówką!
Rodzaje postów:
 Co pewien czas na blogu pojawia się nowy post. Aby uniknąć bałaganu, tematy są pogrupowane w kilku kategoriach. Oprócz głównego postu znajdziesz tu jeszcze inne wątki mniejszego kalibru:

News. Information. Preview. Teaser:  jest to post, który ma pomagać w odnalezieniu się na stronie i poza nią – informuje i zapowiada. Jest swego rodzaju newsletterem. Wchodzi na blog, kiedy jest taka potrzeba.

PiXphoto – z życia zdjęcie:  to post, który zawiera tylko zdjęcia z krótkim tytułem lub opisem. Co jakiś czas możesz znaleźć zdjęcia dotyczące mojego życia lub moich obserwacji rzeczywistości.

PROFIL NA FACEBOOKU:
  Jeśli podoba Ci się blog – kliknij „łapkę w górę”.
Wejdź: www.facebook.com/tomaszchrapusta.com