KONKURS – wygraj opaskę ręcznie dzierganą z Chili! Koniec: 10 marca

KONKURS – wygraj opaskę ręcznie dzierganą z Chili! Koniec: 10 marca

Pierwszy zorganizowany konkurs przez PiXblog!
Zabawa będzie trwała przez cały tydzień do 10 marca czyli dnia gdy:

urodził się w 1296 roku Książę kujawski Władysław I Łokietek , a kilka lat później w 1894 ukazało się pierwsze wydanie anglojęzycznego chińskiego dziennika „Peking and Tientsin Times”, a następnie w 1966 roku – odbył się ślub przyszłej królowej holenderskiej Beatrycze z niemieckim dyplomatą Clausem von Amsbergiem. Tak czy inaczej do końca roku zostało jeszcze 296 dni.

Wygrać można  jedną z trzech ręcznie dzierganych opasek Chili.
Chili czyli ręcznie dziergane przez małe polskie rączki: czapki, szale, kominy, kocyki i pokrowce!

Zasady konkursu:
Nie napracujesz się, wystarczą 3 kroki!
1) Polub fanpage PiXblog’a. Wejdź: www.facebook.com/tomaszchrapusta.com
2) Udostępnij na swojej tablicy post o konkursie za tytułowy „Wygraj opaskę na PiXblog’u!”, razem z tekstem. Znajdziesz go na fanpage PiXblog’a na Facebook – będzie widoczny na samej górze.
3) Napisz (w komentarzach poniżej) najdziwniejszą myśl jaka Ci przyszła do głowy, w jednym zdaniu. Zadanie na kreatywność! Najciekawsze myśli będą nagrodzone!

To tyle!
Osobiście będę sprawdzał, czy wszystkie kroki udało Ci się odhaczyć :). Uwierz nie będzie to trudne! Zabawa trwa do 10 marca do godziny 20:00, a przed 00:00 ogłoszę wyniki. Najlepsze trzy komentarze zostaną wybrane przez niezależne JURY – trzy kobiety mieszkające ze mną w mieszkaniu – Monie, Anie i Monie :]. Good Luck!

A kto chce: na stoku, w spocie, mieście, wiosce – mieć coś swojego i nie chce czekać do rozwiązania konkursu, może już zamówić u NINY swoją indywidualną czapęWymyśl swój wzór i zamów: chilirzeczy@gmail.com 

Jedna z nich może trafić w Twoje ręce!

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien