Kasia i Boguś o zajętym poniedziałku!

Kasia i Boguś o zajętym poniedziałku!

Chciałbym Wam przedstawić Kasię Pokszan i Bogusława Jaworskiego, duet odpowiedzialny za nowo powstałą firmę Busy Monday.  Cieszę się bardzo, bo Busy Monday  połączy małą armię indywidualności, którzy mam nadzieję, oczarują Was fascynacją do swoich pasji. Projekt, który tworzymy będzie odzwierciedleniem mojej idei bloga, ponieważ poznacie osoby, które naprawdę mogą zainspirować! To dopiero przedsmak – będzie więcej i bardziej obficie. Dołączcie do nas!

Sylwetki dnia:

BonusDeLuxe – Pan Grafik
Eksploatuje wszystkie media międzyludzkiej komunikacji, zwłaszcza tej nieformalnej.
Można spotkać go wszędzie, szczególnie w miejscach najmniej odpowiednich. Nieustająco zajęty nowymi fetyszami. W międzyczasie naucza studentów łódzkiej ASP jak się robi książki i wydawnictwa.

Kasia Pokszan – Pani od Mody
Nie lubi projektować ładnych sukienek. Nie interesuje jej forma dla formy, nawet gdy jest ona najpiękniejsza. Woli gdy rzeczy są praktyczne i funkcjonalne.

Oboje spotykają się na różnych płaszczyznach, najczęściej w swojej pracowni, która czasami zmienia się w doświadczalne laboratorium. Efektem tych spotkań jest zderzenie grafiki i mody, czyli projekt o nazwie BusyMondayLAB. Laboratorium w którym powstają torby i akcesoria na gadżety osobiste naszej marki Busy Monday LAB, mieści się na dwóch piętrach dużego domu. Nie panuje w nim sterylna atmosfera, bo projektowanie to nie zawsze czysta praca. Tu wszystko jest pod ręką, młotki, nożyczki, maszyny, komputer i tony książek o projektowaniu. Wszyscy odczuwają tu twórczą atmosferę, choć przyjaciele o samej pracowni mówią czule „Dump”, bo po realizacji dużego projektu, pracownia  przez chwilę wygląda jak śmieciowisko.

„Projekt Busy Monday wymaga od nas połączeni pracy artystycznej, mechanicznej i fizycznej. To ciągły eksperyment.  Ale my konwencjom mówimy zdecydowane: NIE ! Dlatego lubimy Poniedziałki.”

Kasia i Boguś o Busy Monday:

Monday, Montag, Lundi, Getsuyōbi, Måndag; to pierwszy dzień tygodnia, nowy start, perspektywy i możliwości. W Poniedziałek wszystko może się zdarzyć, dlatego stworzyliśmy Laboratorium Busy Monday w którym produkujemy akcesoria i galanterię przeznaczoną do zadań specjalnych: torby, pokrowce na komputery i elektronikę, gadżety biurowe i osobiste. Naszą misją jest połączenie unikalnej formy z funkcjonalnością i wytrzymałością. Stawiamy na niekonwencjonalne rozwiązania i materiały. Wszystko po to, aby nasze produkty sprawdzały się nawet w najbardziej zaskakujących i ekstremalnych sytuacjach. W poszukiwaniu inspiracji jeździmy po całym świecie, dlatego nazwy kolekcji pochodzą od miast, których klimat chcemy zawrzeć w naszych produktach. Dzięki Busy Monday już nigdy nie powiesz: Nie lubię poniedziałków ! Możesz mieć pewność, że z naszą pomocą to, co masz „do zrobienia” zmienisz w „wykonane”.

www.busymondaylab.com

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien