Italy Trip + | teledyskowa historia z Włoch |VIDEO| Wakacje reaktywacja!

Italy Trip + | teledyskowa historia z Włoch |VIDEO| Wakacje reaktywacja!

Wrzucam filmik „Italy Trip +”. Jest to teledyskowa historia z wakacyjnego wyjazdu camper’em do Włoch. Tak, minęło sporo czasu, ale cały proces tworzenia filmiku niestety tyle trwał. Ja „Italy Trip +” oglądałem już kilkanaście razy i nigdy jeszcze mnie nie znudził – mam nadzieję, że nie tylko dlatego, że były to moje wakacje ;). Przekonajcie się sami ;). A kto chce nadrobić i przeczytać więcej o naszej podróży – niech klika w kategorii: Italy Trip + 

Bardzo dziękuję chłopakom, którzy stworzyli te krótkie widowisko. Bez nich efekt końcowy nie byłby tak spójny. Każdy z nich wykonał świetną robotę, za którą jeszcze raz dziękuję.

Bartek Trojanowski jest grafikiem i zrobił w filmie planszę początkową. Wspiera PiXblog’a aby był miły dla oka. Więcej o nim przeczytacie w podstronie – Współpraca.

Marcin Staszewski zmontował całą historię i nadał jej życie. Na codzień skleja felietony i reportaże do programów Dzień Dobry TVN i Co Za Tydzień. Jego pasją są efekty wizualne, które tworzy na potrzeby licznych etiud, filmów i programów telewizyjnych. Współpracuje także z wieloma niezależnymi reżyserami i twórcami.

LA Wasted stworzył muzykę, która idealnie wpisuję się w klimat podróży.
Pacior – oficjalnie, to producent i DJ z Bielska-Białej. Jest synonimem eklektyka miksującego różne style, często zawierające old school Funk, Ghetto Funk, old-school Hip-Hop, Drum’n’Bass i Dubstep. Korzenie jego DJingu sięgają poprzedniej dekady, kiedy współorganizował i grał na imprezach Beats Rhymes & Life oraz Get Funked w klubie Parliament (Sydnej, Australia). Od początku 2013 Pacior związał się na stałe z ¾ Underground Studio w Bielsku-Białej, w roli realizatora, Dja i producenta dzięki czemu miał przyjemność dzielić scenę z m.in. zDolne Przedmieście, Heavy Mental, Cheyeno, Metrowy, BU, Pokahontaz, KaeN a także udzelić się przy produkcji płyt BNS, PZK – Gramy w to, zDP 2 oraz Chada – Syn Bogdana. Pod koniec 2013 jako LA Wasted został nagrodzony w konkursie Lenovo DO’ers za remiks utworu Novika – Safest.

Do przesłuchania kawałki LA Wasted: www.soundcloud.com/la-wasted

 

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien