FLISU| film krótkometrażowy – prawdziwa historia |PiX Productions

FLISU| film krótkometrażowy – prawdziwa historia |PiX Productions

Pamiętacie film AKIN? To był pierwszy film, który wyprodukowałem i wyreżyserowałem dla firmy CASIO G-SHOCK (wodoodporne i super wytrzymałe zegarki). Nasza inicjatywa PiX Productions cały czas się rozwija i 27 lutego odbyła się premiera drugiego filmu z serii G-COMMUNITY – FLISU.

O co chodzi w tej serii?
G-SHOCK COMMUNITY jest to cykl w którym są poszukiwani są absolutni mistrzowie i zwyczajni ludzie, robiący nadzwyczajne rzeczy. Seria pokazuje młodych ludzi z pasją, wytrwałością i przyciągającą uwagę energią. Był AKIN, teraz FLISU i już szykujemy się do następnego bohatera, ale z tą informacją muszę jeszcze poczekać.

Nowym bohaterem jest Karol Flis, który wyczynowo jeździ na hulajnodze… Tak na hulajnodze – robiąc niesamowite triki! Ten sport jest naprawdę widowiskowy i jak wszystkie inne sporty ekstremalne dość niebezpieczny. Karol osiągnął tytuł Mistrza Polski w 2013 roku, rok później go stracił. Czy intensywny trening pomoże w odzyskaniu tytułu? Tego w filmie się nie dowiemy, ale będziemy mogli nieco zbliżyć się do Karola oraz poznać jego środowisko i przyjaciół! Z Flisem spędzamy jeden wyrwany z kalendarza dzień – stajemy się obserwatorami sportowca ekstremalnego w jego naturalnym środowisku.

Reżyseria/Producent: Tomasz Chrapusta
Szef Produkcji: Ewelina Chrapusta
Scenariusz: Izabela Aleksandrowicz
Zdjęcia: Cezary Stolecki
Montaż: Magdalena Chowańska
Kierownictwo Produkcji: Ewelina Chrapusta
II Kierownik Produkcji: Katarzyna Korda
Dźwięk: Jakub Wypler
Muzyka: PLN Beatz | Dubsknit
Postprodukcja Dźwięku: Jakub Wypler
Oprawa Graficzna: Mateusz Michalczyk
Tłumaczenie: Alex Ochman

Praca nad filmem trwała kilka miesięcy. Zdjęcia odbyły się jesienią, ale te produkcje są dość wymagające i wymagają czasu. Tylko dzięki zaangażowanej i oddanej ekipie udało się uzyskać wysoką jakość filmu. Niektóre nazwiska możecie kojarzyć z poprzedniej produkcji, ale pojawili się nowi profesjonaliści, którzy podkręcają poziom. Wszystkim jeszcze raz dziękuję! Oczywiście FLISU różni się od AKINA, ponieważ mamy inną, młodszą osobę. Każdy następny film będzie wprowadzał nowy świat, który jest odzwierciedleniem bohatera… I to właśnie jest seria G-COMMUNITY!

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien