Busy Monday – powraca | PHOTOS + opis projektu

Busy Monday – powraca | PHOTOS + opis projektu

Miesiące, a może i lata temu pisałem o projekcie związanym z Busy Monday Lab. Nikt tego już pewnie nie pamięta. Co to za firma? Co to za projekt? Co za idea? Co za zespół? Zapraszam więc do przeczytania albo przejrzenia dwóch tematów związanych z projektem „Nasz Busy Monday”:

Kasia i Boguś o zajętym poniedziałku
Nasz Busy Monday

Nadszedł czas, gdy po wielu miesiącach i niecierpliwemu oczekiwaniu urodziło się „to”. Ciężki był to czas, ale wszyscy byli przekonani, że „to” będzie godne poświęconemu mu czasu i energii. To „to” rodziło się w bólach – sprawy rzeczywistości hamowały łagodny poród! I tak po wielu miesiącach ujrzało to „to” światło dzienne…

Projekt „Nasz Busy Monday” w fazie początkowej, czyli zapłodnienia, miał aż dziewięcioro ojców i matek.

Drzewo genealogiczne projektu
twórcy: Kasia Pokszan i Boguś Jaworski
fotograf: Łukasz Ziętek
make-up: Basia Wojas i Anna Szlendak
stylizacje: Marcela Stańczyk
hairstyle: Sylwia Gawlik
modele/aktorzy: Gosia Kowalska i Tomasz Chrapusta

To „to” to zdjęcia stworzone z pasją i rodzinną energią.
Łukasz Ziętek wykonał zdjęcia dla Busy Monday Lab (Kasia i Boguś) – nowej marki zajmującej się projektowaniem i produkcją akcesoriów osobistych przeznaczonych do zadań specjalnych. My, czyli Gosia i ja, a więc aktorzy młodego pokolenia, „prężymy się” w dwóch odsłonach – materiale produktowym zrealizowanym w studiu oraz na zdjęciach, które przedstawiają nasze pasje, czyli taniec i motocross. Sami zobaczcie!

 

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien