ART MX – beginning | Projekt unikalny i ekstremalny – tego rodzaju zabawy jeszcze nikt w Polsce nie robił!

ART MX – beginning | Projekt unikalny i ekstremalny – tego rodzaju zabawy jeszcze nikt w Polsce nie robił!

To będzie prawdziwa zapowiedź projektu, który bardzo mocno wpisuję się w charakter blogu. Napiszę nieskromnie, że jestem pomysłodawcą projektu ART MX, choć jego realizacja nie byłaby możliwa bez sztabu ludzi – z różnych dziedzin – oraz firmy Mr Gugu & Miss Go. ART MX, jak sama nazwa wskazuje, jest połączeniem sportu motorowego – motocrossu – i sztuki. To, co stworzyliśmy, jest unikalne i ekstremalne – tego rodzaju zabawy jeszcze nikt w Polsce nie robił (jeśli się mylę – krzyczcie).

O co kaman?
Pomysł polega na tym, że zrobiliśmy motocrossową sesję zdjęciową na terenie malowniczego toru na Śląsku. Zdjęcia wykonał świetny w fotografii sportowej Piotr Staroń. Następnie zostały one obrobione przez Bartka Trojanowskiego, grafika, który wspiera blog od strony graficznej. Na wybranych, najlepszych zdjęciach Bartek narysował wyimaginowany świat, który potęguje i uwidacznia emocje towarzyszące riderowi podczas jazdy. Ubrania Mr Gugu & Miss Go były mostem pomiędzy światem realistycznym a fantastycznym. Motocyklistów było dwóch. Pierwszym był Paweł Szymkowski, który jest czołowym zawodnikiem mistrzostw Europy oraz mistrzem Polski. Na swoim koncie ma także starty na mistrzostwach świata. Jednym słowem – Mistrz. Drugim zawodnikiem, który starał się dotrzymać tempa Pawłowi, był Tomasz Chrapusta, czyli ja. Trudne to było zadanie, ale chyba mi się udało, zobaczycie następnym razem :). Oczywiście nie mogę pominąć Kuby Adamca, który przygotowuje film z naszej sesji zdjęciowej. To będzie krótki film akcji – zobaczycie go już za tydzień!

Zapowiedź ART MX:
Jak będą wyglądały zdjęcia w wersji finalnej – zobaczycie w cyklu następnych postów. Naprawdę będą pojechane, z totalną szajbą wyobraźni – Bartek Trojanowski już o to zadbał… Paweł Szymkowski, razem ze mną, dotrzyma napięcia w zamrożonych migawkach wykonanych przez Piotra Staronia – trzeba przyznać, że są na najwyższym światowym poziomie. So, you must see it!

Dla rozgrzewki do obejrzenia kilka zdjęć Szymkowskiego i Chrapusty – oczywiście robione przez Piotra Staronia!

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien